COVID-19KosovaSot:279Të gjitha:158,675|Bota 227,951,739
Prishtina 20 °C
Sport
Lukaku vazhdon me gola te Chelsea, shënon në Champions kundër Zenitit
Demokracia
22:27 | 14 Shtator 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Edi Rama dhe ministrat mbërrijnë në Presidencë ... Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në Presidencë për ceremoninë e betimit tek Presidenti Ilir M...

Chelsea ka gjetur rrugën e golit pas 69 minutave lojë në takimin kundër Zenitit.

Autor i golit të avantazhit është sulmuesi belg, Romelu Lukaku, pas asistimit nga Azpilicueta, shkruan Demokracia.com.

Kjo përballje i takon xhiros së parë në Grupin H të Ligës së Kampionëve.

PAMJET

Të gjitha