ShowBiz
Luana Vjollca ndez rrjetin me foto nga plazhi
Demokracia
22:38 | 31 Maj 2023

Share:

Luana Vjollca është në mesin e bukurosheve më atraktive të ekranit shqiptar.

Moderatorja është e njohur për formën mbresëlënëse trupore, ndërsa imazhet tërheqëse nuk e lënë askënd indiferent.

Ajo ndiqet nga më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram, të cilët i presin me kërshëri postimet e saj nga jeta personale dhe profesionale.

Derisa është duke i shijuar pushimet, Luana vazhdon të jetë aktive me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

Prezantuesja dhe këngëtarja është shfaqur me bikini të gjelbra në një plazh duke treguar hiret e saja.

Të ngjashme