COVID-19KosovaSot:10Të gjitha:160,540|Bota 241,295,858
Prishtina 9 °C
ShowBiz
Leonora Jakupi publikon foto nga pushimet në Turqi
Demokracia
08:24 | 17 Shtator 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Podujeva në balotazh, garë e ngushtë mes VV-së ... Në komunën e Podujevës tashmë janë numëruar mbi 99 për qind e votave. Ku sipas këtyre rezult...

Leonora Jakupi prej ditësh ka nisë pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Bodrumin në Turqi.

Këngëtarja e njohur nuk ka lënë anash postimet në rrjetet sociale, duke sjellë imazhe që u komentuan dhe pëlqyen nga fansat e saj.

Edhe së fundi, Leonora u paraqit mahnitëse në disa poza joshëse, teksa shihet e veshur me shumë stil.

Ajo dukej në formë të mirë dhe arriti të tërheqë vëmendje si në çdo paraqitje publike që bën.

Të gjitha