Sport
Lazio s’ka të ndalur kundër Milanit, Alberto i saktë nga penalltia
Demokracia
22:14 | 24 Janar 2023

Share:

Lazio e ka trefishuar epërsinë 3:0 në ndeshjen kampionale kundër Milanit.

Luis Alberto është autor i golit të tretë për vendasit nga penalltia në minutën e 65-të, shkruan Demokracia.com.

Sfida ndërmjet Lazios dhe Milanit është në kuadër të javës së 19-të në elitën e futbollit italian.

Për ta parë golin kliko KËTU./Demokracia.com/

Të ngjashme