COVID-19KosovaSot:10Të gjitha:161,157|Bota 267,609,982
Prishtina -1 °C
Lajme
Kusari e Gjini përballen në balotazh
Demokracia
01:34 | 18 Tetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Klopp e pranon: Kjo është hera e parë që isha n... Milani nuk mund të kalojë fazën e grupeve të Champions League. Kuqezinjtë janë mundur në sht...

Procesi i numërimit të votave në komunën e Gjakovës tashmë ka përfunduar. Aty janë numëruar 99 për qind e votave.

Ku sipas tyre, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Lëvizja Vetëvendosje do të përballen në balotazh.

Kandidati i AAK-së, Ardian Gjini ka marrë 45.05 për qind të votave, ndërsa Mimoza Kusari-Lila e VV-së ka marrë 37.13 të votave. /Demokracia.com

Të gjitha