Kurti vazhdon përçarjen kombëtare edhe në përvjetorin e çlirimit të Kosovës | As në një ditë me rëndësi të madhe për kombin, Kurti nuk takohet me Ramën

Një agjendë e ngjeshur e pret sot kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Takime, vizita e një seancë solemne është paraparë të mbahet sot në Kuvendin e Kosovës. Krejt këto në kuadër të çlirimit të Kosovës 25 vjet më parë. Për nder të kësaj feste në Kosovë sot qëndron ish-kryeministri britanik Tony Blair dhe kryeministri i … Vazhdoni me leximin e Kurti vazhdon përçarjen kombëtare edhe në përvjetorin e çlirimit të Kosovës | As në një ditë me rëndësi të madhe për kombin, Kurti nuk takohet me Ramën