ShowBiz
Kristi dhe Jori kalojnë mbrëmjen bashkë, del video
Demokracia
15:09 | 25 Maj 2023

Share:

Pas daljes nga BBV duket se miqtë më të mirë kanë mbetur Kristi dhe Jori.

Kujtojm se brenda shtëpisë së famshme marrëdhënia e tyre nuk ishte për tu duartrokitur.

Ama duket se miqtë e vërtetë nuk gjenden aty brenda dhe këtë na e tregon edhe Kristi me Jorin me daljet e tyre të herë pas hershme. Ka qenë modelja e cila ka treguar se mbrëmjn e djeshme ka darkuar me Kristin.

Të ngjashme
ShowBiz • 21 Korrik 2024