ShowBiz
Kjo banore e Big Brother Albania sot ka ditëlindjen
Demokracia
22:54 | 28 Mars 2023

Share:

Këngëtarja dhe banorja e Big Brother VIP Albania, Nita Latifi, sot feston ditëlindjen.

Konkurrentja e shtëpisë së famshme pranoj edhe tortën e kësaj dite speciale.

Ishte opinionisja e këtij shou që me të hyrë sonte në shtëpinë e famshme e uroi atë duke ia dhënë tortën e veçantë.

Nita e pranoj me plotë lumturi teksa po kalojnë disa qaste të bukura pasi mësuan lajmin tronditës për sulmin terrorist ndaj Top Channel.

Të ngjashme