ShowBiz
Khloe Kardashian konfirmon se është beqare pas thashethemeve se është rikthyer me Tristan Thompson
Demokracia
08:59 | 07 Shkurt 2023

Share:

Khloe Kardashian thotë se është beqare pas thashethemeve për pajtimin e Tristan Thompson

Khloe Kardashian është beqare, por nuk është domosdoshmërisht e gatshme të shoqërohet.

Teksa bashkëvepronte me fansat në Twitter të dielën mbrëma, ylli i “Kardashians” konfirmoi se nuk po takohet me askënd pavarësisht thashethemeve se ajo është pajtuar me Tristan Thompson.

“Kush ka kohë për një burrë, unë kam një fëmijë 6 muajsh dhe vajzën time True dhe jemi shumë të varur nga njëri-tjetri. Më pëlqen kjo fshehurazi”, shkroi ajo në Twitter.

“Jo, por me të vërtetë. Nuk kam asnjë mashkull tani”, shtoi ajo.

Tweeti i Kardashian erdhi pasi ajo postoi një seri mesazhesh të fshehta në Instagram që sugjeronin se ajo dhe lojtari i NBA ishin ribashkuar pasi ai mirëpriti një fëmijë tjetër me Maralee Nichols.

Megjithatë, burime pranë ish-çiftit këmbëngulën se Kardashian, 38 vjeç, dhe Thompson, 31 vjeç, nuk ishin më të lidhur.

Bashkëthemeluesja e “Good American” dhe atleti nuk kanë qenë së bashku që nga romanca e tij me Nichols, që rezultoi në lindjen e djalit të tij, Theo.

Në një përpjekje për të ecur përpara me jetën e saj, Kardashian filloi të takohej me një investitor të kapitalit privat që takoi përmes motrës së saj Kim Kardashian në qershor 2022.

Burimet thanë se Khloe dhe i dashuri i saj financiar ishin takuar në një darkë dhe u pëlqyen.

Megjithatë, romanca u shua nga fundi i verës, rreth kohës kur Khloe dhe Thompson mirëpritën së bashku fëmijën e tyre të dytë, i cili lindi përmes një nëne surrogate.

Të dy janë gjithashtu prindër të vajzës True 4-vjeçare.

Edhe pse Khloe refuzoi të komunikonte me profesionistin e basketbollit – përveç informacionit për bashkëprindërimin – ajo përfundimisht ndryshoi sjelljen dhe zhvilloi mjaftueshëm një raport me të për të qenë pranë tij në janar pas vdekjes së papritur të nënës së tij, Andrea Thompson.

Ylli dhe Tristan fluturuan për në Kanada me avion privat menjëherë pasi morën fjalën për krizën shëndetësore të Andreas, dhe më pas disa nga anëtarët e familjes së Khloe ndoqën shembullin e saj dhe morën pjesë në funeral pas vdekjes së saj.

Të ngjashme