COVID-19KosovaSot:8Të gjitha:272,075|Bota 623,014,271
Lifestyle
Këto janë ngjyrat që nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj këtë pranverë
Demokracia
09:05 | 07 Prill 2021

Share:

Të zgjohesh një mëngjes pranvere, dhe të shohesh nga dritarja borën që ka mbuluar çatitë e shtëpive nuk të frymëzon aspak për të veshur rroba me ngjyra të ndritshme.

Por mendojeni se ditët e ngrohta janë rrugës dhe këtë pranverë do të domionojnë ngjyrat e hapura.

Demokracia.com ju sjell ngjyrat që nuk duhet të mungojnë në dollapin tuaj pranverën e vitit 2021.

E verdhë limoni – përveç se është ngjyrë e gëzueshme, ngjallë optimizëm dhe shpresë.

Këtë pranverë/verë do veshim vetëm ngjyra, por cilat?

E vjollcë – një fustan me këtë ngjyrë do të ndryshojë disponimin tuaj dhe do të ju bëjë të dukeni shumë elegante.

Penney Mini Dress Purple

Portokalli – një fustan ngjyrë portokalli do të jetë shumë i rehatshëm dhe flirtues në të njejtën kohë.

Orange Mesh Ruched Puff Sleeve Mini Dress | Missguided

Rozë e ndezur – kjo ngjyrë është ngjyra e preferuar e shumë vajzave, por këtë pranverë do të jetë e të gjithave.

Pink Puff Sleeve Corset Crop Top | Missguided Australia

E gjelbër mint – veshni  një fustan me këtë ngjyrë dhe do të merrni vëmendjen e të gjithëve.

Green Dresses | Emerald Green & Teal Dresses - Missguided

Hiri- të gjitha nuancat e kësaj ngjyre do të jenë shumë in në këtë sezonë. Kombinoni një palë pantallona ngjyrë hiri të errët me një bluzë apo maicë hiri të hapur dhe do të dukeni yll fare!

Këtë pranverë/verë do veshim vetëm ngjyra, por cilat? /Demokracia.com/

Të ngjashme
Lifestyle • 30 Shtator 2022