ShowBiz
“Kështu e bëjmë ne”, Erolldi dhe Diola dashni pa kufi
Demokracia
12:04 | 15 Maj 2024

Share:

Ish-banorja e “Big Brother Vip 2”, Diola Dosti, është zgjuar sot me një surprizë mjaft romantike nga partneri i saj.

Ajo ka publikuar në InstaStory një buqetë me lule, për të cilën falenderon Erolld Belegun.

“Mëngjese si ky. Faleminderit Erolld Belegu!”, shkruan nutricionistja. Postimi është rishpërndarë gjithashtu edhe nga biznesmeni, i cili e ka shoqëruar me këngën e Montell Jordan, “This is how we do it” (kështu e bëjmë ne).

Të ngjashme