ShowBiz
Kështu dukej Vesa Luma para 16 viteve
Demokracia
17:05 | 07 Shkurt 2023

Share:

Këngëtarja është rikthyer në kohë.

Vesa Luma ka publikuar një imazh të vitit 2007 në storien e saj në Instagram.

Me një ndryshim jo edhe të dukshëm, ajo ka ndarë me ndjekësit foton nga arkiva, shkruan Kosovarja.

Fotoja e publikuar është nga prapaskenat e projektit “Jemi dhe s’jemi”.

Të ngjashme