ShowBiz
“Kameleoni” i Fifit dhe Young Zerkës publikohet nesër
Demokracia
21:16 | 30 Maj 2024

Share:

Dy artistët e njohur, Fifi dhe Young Zerka nesër do të publikojnë projektin e tyre më të ri muzikor.

Këtë e kanë bërë të ditur vet ata përmes rrjeteve sociale.

Në njoftimin e tyre është thënë se kënga do të publikohet në ora 19:00.

Të ngjashme