ShowBiz
Justin dhe Hailey Bieber shihen bashkë për herë të parë, pas lajmit se po bëhen prindër
Demokracia
10:08 | 15 Maj 2024

Share:

Hailey Bieber dhe burri i saj Justin janë parë bashkë për herë të parë pas lajmit se po bëhen prindër.

Modelja ishte në LA dhe nuk donte të tregonte fytyrën para mediave.

Kjo është hera e parë që ne po shohim Hailey dhe Justin në publik që nga lajmi i tyre se po bëhen prindër.

Çifti kanë filluar renovimin e shtëpisë dhe po bëhen gati për statusin e ri në jetë.

Të ngjashme