ShowBiz
“Ju ka ra dhëmbi” – Santiana dhe Alba ngjallin të qeshura të pafund
Demokracia
19:40 | 07 Dhjetor 2023

Share:

Banoret e Big Brother VIP Kosova, Alba dhe Santiana kanë lyer dhëmbët e tyre të parë, në dukje të parë dukeshin sikur iu ka rënë dhëmbi.

E kjo i ka bërë banorët e tjerë të qeshin me të madhe,

Ata gjithashtu kishin komente interesante për të dy vajzat.

 

Të ngjashme