Lajme
Ish-deputeti i LDK-së aderon në AAK, shfaqet me Ramush Haradinajn
Demokracia
19:12 | 23 Shtator 2023

Share:

Keyetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ishte në qytetin e Lipjanit, ku vizitoi degën e kësaj partie.

Afër Haradinajt u shfaq edhe një fytyrë e njohur, shkruan Demokracia.com

Ish-deputeti i LDK-së nga qyteti i Lipjanit, Ilir Tasholli ishte një nga shoqëruesit e Haradinajt në Lipjan.

Tasholli ishte pjesë e legjislaturës së parafundit, ku ishin qeveritë “Kurti 1” dhe “Hoti”.

Duket se Tasholli është aderimi më i ri i AAK-së. /Demokracia.com/

Të ngjashme