ShowBiz
Ina Kollçaku dhe Ronaldo Sharka improvizojnë dasmën Ilnisa-Meriton, puthen live në studio
Demokracia
22:09 | 11 Shkurt 2024

Share:

Gjatë kësaj jave, në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3, u improvizua një dasmë.

Me këtë rast, u zhvillua një ceremoni me të gjitha detajet, ku dhëndri dhe nusja ishin: Meriton Mjekiqi e Ilnisa Agolli.

Të ngjashme