ShowBiz
I panjohuri i “goditi” të pasmet Rita Orës teksa po performonte në skenë, ky është reagimi i saj
Demokracia
00:00 | 29 Maj 2024

Share:

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka postuar në InstaStory një video të pazakontë.

Teksa artistja po performonte në një ndër koncertet e saj, një person është afruar duke inskenuar rrahjen e të pasmeve të këngëtares.

Ndërsa qeshte dhe dridhte të pasmet, Rita ka vazhduar performancën e saj

Veprimi i Ritës është komentuar pozitivisht nga fansat e këngëtares.

Të ngjashme