COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
Auto&Tech
I moshuari humb kontrollin e Ferrarit dhe përfundon brenda qendrës tregtare
Demokracia
18:43 | 26 Dhjetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Njerëzit që po bënin blerjet e tyre për Krishtlindje në një qendër tregtare në Andorra, përjetuan disa momente terrori pasi një Ferrari përfundoi brenda.

Incidenti ndodhi në qendrën tregtare Sant Julia De Loria, e vendosur në një qytet të vogël në periferi të Andorrës.

Në timon ishte një 82-vjeçar, i cili shoqërohej nga një grua 59-vjeçare.

Si shoferi ashtu edhe pasagjerja e tij, pësuan dëmtime të lehta pavarësisht përmasave të aksidentit, shkruan abcnews.al. Së bashku me një punonjës, u dërguan në spital për kontroll mjekësor për t’u liruar pas disa orësh.

Të gjitha