COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
Lifestyle
Horoskopi sot, 29 qershor 2022
Demokracia
07:21 | 29 Qershor 2022

Share:

Dashi
Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill
Dita e mërkurë fillon paksa e ndrydhur për shkak të Hënës e cila është disonante në dashuri. Në punë ndjeheni të shkathët dhe tani mund të filloni projekte të reja. Hajde, koha është tani, duhet të përfitoni!

 

Demi
Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Nëse jeni beqar, duhet të shikoni përreth sepse shpirti juaj binjak mund të jetë afër. Nuk duhet të jeni të turpshëm. Në punë, rikonfirmime të pritshme apo ndoshta projekte të reja. Yjet në pozicion të mirë për profesionistët e lirë!

 

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Epo dashuria është on the top, qielli premton gjëra të mëdha duhet të tregoni më të mirën. Në punë, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të mbani ekuilibër mjaft me nervozizmin dhe mos ushqeni polemikat!

 

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Lajm i mirë për dashurinë Hëna është në anën tuaj dhe edhe të enjten, ju mund të afroheni me një person të dashur. Në punë, përpiquni të prisni dhe të shihni përfitimet e para përpara se të ndërmerrni veprime.

 

Luani
Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Situata në dashuri do të përmirësohet sidomos në gusht, kur pasioni do të ndizet. Në punë, satisfaksione të reja po vijnë janë gjëra të mira!

 

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Në dashuri përpiquni të ruani qetësinë, të rikuperoni qetësinë e brendshëm. Kini parasysh se me një person të lindur në shenjën e Gaforres mund të bëheni më shumë. Në punë, kjo kohë është emocionuese, por të ardhurat janë të vogla në krahasim me shpenzimet që ju është dashur të përballoni!

 

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Në dashuri, përpiquni të qëndroni të qetë dhe të kujdesshëm, veçanërisht nëse ju është dashur të përballeni me probleme. Në punë, kjo nuk është dita ideale për të dalë kundra të gjithëve!

 

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri ka disa lajme dhe nëse keni diskutuar me dikë tani duhet të sqaroheni, veçanërisht sepse Venusi nuk është më kundër. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, por tashmë çdo dyshim, qoftë edhe i lidhur me të shkuarën, mund të largohet!

 

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Risi në dashuri, lëreni veten të shkoni tek emocionet e bukura. Në punë përpiquni të qëndroni të qetë dhe kushtojini vëmendje propozimeve që vijnë. Jupiteri është në anën tuaj, dëshironi ta ktheni jetën përmbys, për mirë!

 

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Polemika në dashuri sepse ndoshta dëshironi diçka që partneri juaj ende nuk ka dëshirë ta bëjë. Në punë, po përpiqeni ta mbani veten në këmbë, por rruga është paksa e ndërlikuar merrni kohë, gjithçka do të funksionojë!

 

Ujori
Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Në dashuri favorizohen takime të reja, lëreni veten të shkoni te emocionet dhe mos i lini pas dore. Në punë, përpiquni të vazhdoni përpara, të zgjidhni problemet!

 

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Ditë interesante për dashurinë, veçanërisht nëse keni një kohë të shkurtër që jeni takuar me një person. Përpiquni të jetoni të tashmen. Në punë ju është dashur të përballeni me ndryshime të mëdha, tani jeni shumë më të fortë dhe më të vendosur!

Të ngjashme