COVID-19KosovaSot:0Të gjitha:272,214|Bota 650,702,814
Lajme
Hapet ekspozita e Rexhep Selimit, bëhen bashkë pozita e opozita
Demokracia
13:33 | 25 Nëntor 2022

Share:

Është hapur ekspozita e ish-deputetit të Kuvendit të Kosovës, Rexhep Selimi, i cili po mbahet në paraburgim në Hagë.

Në hapje të kësaj ekspozitë janë bërë bashkë deputetë të pushtetit dhe opozitës.

Aty janë parë Kreparlamentari Glauk Konjufca, zëvdnëskryeministri Besnik Bislimi, Ministrja Albulena Haxhiu, Ministrja Arbërie Nagavci, Ministri Hekuran Murati, si dhe deputetet Ganimete Musliu dhe Time Kadriaj.

Të ngjashme