Lajme
Hamza: Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas
Demokracia
17:41 | 03 Dhjetor 2022

Share:

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka reaguar pas vdekjes së futbollistit 17-vjeçar Erion Kajtazi.

Ai potencoi se me dhimbje të thellë e mori lajmin për vdekjen e tij.

“Me dhimbje të thellë mora lajmin për vdekjen e futbollistit të ri mitrovicas, Erion Kajtazi. Ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes, shoqërisë dhe gjithë qytetareve”, ka shkruar Hamza në rrjetin social Facebook.

Postimi i plotë:

Të ngjashme