Lajme
Gjendjet pa shenja jete një 57-vjeçar në Durrës
Demokracia
21:52 | 17 Qershor 2024

Share:

Një person ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Durrës.

Bëhet e ditur se burri i moshës 57 vjeçare është rrëzuar dhe ka humbur jetën te parkingu i autobusëve atje, shkruan Euronews.al.

Policia ka bërë të ditur se paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune.

Të ngjashme