Lifestyle
Gjatë ditëve të ngrohta, këto modele flokësh janë praktike, të lehta për t’u bërë dhe duken shumë elegante
Demokracia
16:39 | 03 Shtator 2022

Share:

I përkisni grupit të zonjave që mund t’i lëshojnë flokët edhe në ditë të ngrohta, apo nuk mund t’i përballoni as pesë minuta?

Nëse i përkisni këtij grupi të dytë dhe dëshironi të dukeni elegante edhe në momentet më të ngrohta të ditës, ne kemi një zgjidhje për ju, transmeton Telegrafi.

Kemi gjetur disa modele flokësh që i përshtaten çdo forme të fytyrës, të cilat janë absolutisht në trend dhe me të cilat do ta përballoni më lehtë.

Mund të barten edhe gjatë ditës, por do të përshtaten në mënyrë të përsosur edhe me një stil më elegant.

Duken shkëlqyeshëm në çdo gjatësi flokësh dhe sigurisht që nuk do të kaloni pa u vënë re.

Të ngjashme