ShowBiz
Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin – Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit
Demokracia
19:03 | 10 Maj 2023

Share:

Disa foto të Noizyt dhe Jorit të cilët shfaqen në praninë e njëri-tjetrit në një jaht në mes të detit kanë bërë lëmsh rrjetin.

Çfarë i bëri ata bashkë? Reperi ka premtuar disa projekte dhe ndoshta është duke xhiruar ndonjërin prej tyre pjesë të të cilit ka bërë edhe Jorin.

Foto janë shpërndarë nga të dy në rrjete sociale. Pritet të zbulojmë çfarë fshihet pas.

 

Të ngjashme
ShowBiz • 24 Korrik 2024