ShowBiz
FOTO | VIDEO: Xhuli Nura e “kallë” Dortmundin, mbi G-Class vallëzon dhe valvit flamurin kuqezi
Demokracia
20:28 | 15 Qershor 2024

Share:

Kombëtarja e Shqipërisë sot në Dortmund e ka edhe një tifoze të veçantë.

Bukuroshja drenicake Xhuli Nura e ka elektrizuar masën e madhe të shqiptarëve, që të mbështjellur me flamurin kuqezi e me simbole të shumta kombëtare, kanë shkuar në “BVB Stadion” të Dortmundit për ta përkrahur Shqipërinë në ndeshjen kundër Italisë.

Atmosferën që po mbizotron në Dortmund, Nura e ka treguar edhe përmes postimeve të saj në rrjetet sociale.

Duke e valvitur flamurin kuqezi, bukuroshja nga Drenica shihet duke vallëzuar edhe mbi një Mercedes G-Class, ku bie në sy bukuria dhe linjat e përkryera turpore të saj.

VIDEO:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Juliana Nura (@iamjuliananura)

Ndërkohë që modelja Xhuli Nura po e shijon atmosferën, mister mbetet se kush po e shoqëron atë në stadium.

Sido që të jetë, padyshim se Xhuli Nura sot është ndër femrat më të bukura që mund të jenë të pranishme në “BVB Stadion”. /Demokracia.com/

Të ngjashme