COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
ShowBiz
FOTO| Donald Veshaj aksidentohet me motor
Demokracia
15:57 | 21 Maj 2022

Share:

Në mediat shqiptare dje u raportua për një aksident në rrugën Tiranë-Elbasan.

Sipas këtyre mediave i aksidentuari ishte aktori dhe moderatori Donald Veshaj.

E këtë e kanë konfirmuar edhe qytetarët për JOQ Albania të cilët ishin të pranishëm në vendngjarje ku kanë treguar se i aksidentuari me motor ka qenë aktori Donald Veshaj, ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

Mirëpo ende nuk ka ndonjë reagim të vëllezërve Veshaj lidhur me këto raportime.

Pamje nga aksidenti:

Të ngjashme