ShowBiz
Fjolla Morina vjen me ndryshim në dukje
Demokracia
21:22 | 19 Shtator 2023

Share:

Fjolla Morina duket se kohët e fundit po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë, nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.

Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj.

Të ngjashme
ShowBiz • 21 Korrik 2024