COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 36 °C
Sport
Fillim i zjarrtë në takimin Angli – Kroaci, goditet shtylla
Demokracia
15:15 | 13 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Kurti mbledh ministrat, nuk dihet se çfarë do t... Qeveria e Kosovës pritet që sot të mbajë mbledhje nga ora 13:00. Kjo është bërë e ditur për...

Kombëtarja e Anglisë dhe Kroacisë janë duke u ndeshur në kuadër të Grupit D në “Euro2020”.

Kjo përballje derbi i Grupit D në Kampionatin Evropian filloi me një intensitet të lartë, shkruan Demokracia.com.

“Tre Luanët” e kanë nisur furishëm këtë sfidë në “Wembley” duke e goditur shtyllën në start.

Foden e goditi shtyllën e kroatëve në minutën e gjashtë të takimit.

Momenti kur Phil Foden goditi shtyllën e djathtë të portierit kroat:

 

 

Të gjitha