ShowBiz
Festë në shtëpinë e Robin Haxhi Krasniqit
Demokracia
23:22 | 12 Shtator 2023

Share:

Në familjen Krasniqi sonte ka festë!

Meysoni, djali i boksierit të njohur, Robinit, feston ditëlindjen e tij të parë.

Në disa sekuenca të ndara nga bashkëshortja e Robinit, Marigona, shohim pak nga festa e familjes Krasniqi dhe organizimi për ditëlindje.

Çifti duket jashtëzakonisht i lumtur në këtë ditë të veçantë për të birin.

Të ngjashme