COVID-19KosovaSot:728 Të gjitha:166,862|Bota 329,154,731
Lajme
Ferizaj ndalon hedhjen e fishekzjarreve
Demokracia
17:07 | 08 Dhjetor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

Granit Xhaka tregon të vërtetën: Kjo është arsy... Tema e cila ka preokupuar gjithë shqiptarët ndër vite ishte mos ardhja e Granit Xhakës për ta p...

Kryetari i Ferizajt, Agim Aliu, ka nxjerrë urdhëresë që të ndalohet hedhja e fishekzjarrëve dhe mjeteve tjera piroteknike nga data 15 Dhjetor deri me 15 janar 2022, shkruan Paparaci.

Sipas urdhëresës, përjashtim bën vetëm data 31 dhjetor prej orës 23:00 deri 00:30.

Njoftimi i plotë:

Të gjitha