ShowBiz
Fejohet Beart Rexhepi
Demokracia
11:22 | 08 Dhjetor 2022

Share:

Pak muaj më parë, Beart Rexhepi përmes një postimi konfirmoi lidhjen e dashurisë.

Nuk priti shumë pas bërjes publike të lajmit, dhe Berati i propozoi për martesë të dashurës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Këtë e zbuloi përmes një postimi në Instagram, ku Bearti shkroi:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Të ngjashme