Sport
Eriksen “bombardon” portën e Kroacisë
Demokracia
22:25 | 22 Shtator 2022

Share:

Christian Eriksen ka shënuar një supergol në sfidën që sonte Danimarka po e luan ndaj Kroacisë, shkruan Demokracia.com.

Eriksen ka shënuar për ta barazuar rezultatin 1:1 pas një supergoli nga distanca.

Gjithsesi, Kroacia nuk ka vonuar dhe është kundërpërgjigjur shpejt pasi vetëm dy minuta më vonë ka rikthyer epërsinë përmes Majer në minutën e 79-të për 2:1. /Demokracia.com

Të ngjashme
Sport • 07 Dhjetor 2023