ShowBiz
Era Istrefi poston foto në bikini, një zog pushon në të pasmet e saj
Demokracia
07:29 | 04 Korrik 2022

Share:

Era Istrefi është rikthyer sërish në muzikë pas një pauze të gjatë.

Krahas kësaj këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në ‘Instagram’.

Ajo së fundi ka postuar disa imazhe ku u shfaq në bikini tejet seksi.

Këngëtarja ka sjellur disa foto mjaft provokuese e veshur në rroba banjë me ngjyrë të verdhë të kombinuar me atlete dhe çorape ngjyrë vjollcë dhe syze dielli.

Era theksoi linjat e formësuara të trupit të cilave iu kushton një kujdes të madh dhe shfaqet përherë në formë.

“Kisha një mysafir të veçantë që erdhi sot”, ka shkruar Era në mbishkrimin e fotografive.

Të ngjashme