ShowBiz
Era Istrefi lanson këngën më të re “Mona Lisa”
Demokracia
17:56 | 21 Prill 2024

Share:

Këngëtarja e njohur e estradës shqiptare me ndikim global, Era Istrefi, ka publikuar më në fund këngën e saj më të re “Mona Lisa”.

Era prej kohësh e kishte paralajmëruar këtë këngë duke publikuar një mori imazhesh nga video-klipi.

Kënga duket ndryshe prej projekteve të kaluara të cilat i ka lansuar ajo më parë, me një klip dhe koncept tejet të veçantë.

E njohur për zërin e saj unik dhe stilin e saj të veçantë, Era ka arritur që me artin e saj të shtrijë ndikimin edhe në arenën ndërkombëtare.

Ajo është shqiptarja e parë që ka performuar në Kupën e Botës, me këngën “Live it Up” në bashkëpunim me Nicky Jam si dhe me Will Smith.

Të ngjashme