ShowBiz
Efi pranon lulet me te veçanta në Shqipëri
Demokracia
21:49 | 07 Dhjetor 2023

Share:

Ish finalistja e ‘Big Brother VIP Albania’ Efi Dhedhes ndonëse nuk është aktive në televizion, por mediat sociale nuk i le mbase dore.

Ajo ka publikuar një ‘story’ ku shihet se ka pranuar lulet me te veçanta në Shqipëri.

“Për herë të parë në Shqipëri trëndafili 2m” kishte shkruara dyqani i cili dërgoi lule Efit.

Mesa duket kjo e ka lumtura pafund atë dhe ka ndarë ketë moment me ndjekësit.

Të ngjashme