ShowBiz
Edona – banorëve: 5 javë do të flisni për mua kur të dal
Demokracia
13:17 | 17 Nëntor 2023

Share:

Vajzat e shtëpisë më të famshme në vend janë mbledhur në dhomën e gjumit ku edhe kanë diskutuar për shumë tema.

Gjatë bisedave, Edona ka ndërhyrë dhe tha se kur të dalë nga shtëpia, banorët do të flasin 5 javë për të, njofton Klankosova.

“Egal, e kësi sene”, tha Edona duke përmendur shprehjet e saj të cilat tashmë janë bërë virale në rrjete sociale.

 

Të ngjashme