Lajme
Edi Rama e zë në befasi me përqafime e puthje kryeministren e Italisë
Demokracia
16:25 | 01 Qershor 2023

Share:

Në Samitin që po mbahet në Moldavi, mediat kanë kapur një moment teksa kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e përqafon dhe puth homologen e tij italiane Giorgia Meloni.

Kryeministrja e Italisë shihet pak sa e befasur teksa Rama i shkon nga prapa për ta përshëndetur.

Video është shpërndarë nëInstagram nga “JOQ Albania”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)

Të ngjashme