ShowBiz
Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram
Demokracia
22:30 | 25 Maj 2023

Share:

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bjën dhe këngëtarin Luiz Ejlli .

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi hapur mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

Postimi i Taulant Ballës:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Taulant Balla (@taulantballaps)

Të ngjashme