ShowBiz
Edhe ky çift i famshëm vaksinohet dhe bën apel ndaj vaksinimit
Demokracia
15:37 | 01 Shtator 2021

Share:

Eni Koçi dhe partneri i saj, Genc Prelvukaj janë prej të famshmive që kanë vendosur të bëjnë public vaksinimin e tyre, duke synuar të ndikojnë që ky process të realizohet sa më shumë.

Këngëtarja ka treguar se edhepse ka shumë frikë nga gjilpërat, ajo megjithatë është vaksinuar dhe ka zgjedhur vaksinën Pfizer.

“Unë dhe tmerri nga gjilpërat. Unë zgjodha vaksinën Pfizer. Ju sugjeroj të ecni me hapin e shkencës dhe të bëni vaksinën. Duhen injoruar plotësisht teoritë e gabuara që kundërshtojnë marrjen e vaksinës.“, shkruan Eni.

Të ngjashme