Sport
E turpshme, sulmohet futbollisti Liridon Fetahaj, mbetet i shtrirë në fushë
Demokracia
17:34 | 23 Shtator 2023

Share:

Futbollisti i Suharekës, Liridon Fetahaj ka mbetur i shtrirë në fushë.

Ai është sulmuar nga disa tifozë të Istogut.

Ndeshja në mes të Istogut dhe Suharekës përfundoi pa fitues, 1-1.

KLIKO KËTU PËR TA PARË VIDEON

Të ngjashme