Lifestyle
E përshtatshme për të gjitha vajzat, kjo nuancë flokësh është trendi i këtij viti
Demokracia
09:31 | 03 Dhjetor 2022

Share:

Nëse do të duhej të zgjidhnim një ngjyrë flokësh që iu përshtatet të gjithëve ajo është çokollata.

Toni i thellë, çokollatë është lajkatar për të gjithë. Është një nuancë e shkëlqyer si për tonet e ftohta ashtu edhe për ato të ngrohta të lëkurës dhe i jep çdo lloji dhe teksture flokësh një pamje luksoze.

Ajo që e bën më unike këtë nuancë janë reflektimet e shumta në dritë. Kini parasysh se një nuancë e tillë kërkon vetulla të theksuara. Dhe modelja e famshme amerikane Hailey Bieber ka zgjedhur këtë nuancë këtë vit, e cila “përputhet” në mënyrë perfekte me lëkurën e saj.

Të ngjashme