ShowBiz
E dashura e Robertit pozon me bikine, ky është komenti i tij
Demokracia
23:48 | 30 Maj 2024

Share:

Ana Shkreli postoi një fotografi me bikine duke marrë gjithë vëmendjen e rrjetit.

Nuk mungoi komenti i Robertit, të dashurit të saj.

Ai i dërgoi në zemër të kuqe.

Siç duket Roberti nuk është aspak xheloz me të dashurën e tij, dhe krenohet për linjat që ajo ka, shkruan “Kosovarja”.

Të ngjashme