COVID-19KosovaSot:42Të gjitha:108,073|Bota 195,565,304
Prishtina 35 °C
ShowBiz
Dua Lipa arrin edhe një tjetër sukses
Demokracia
12:10 | 13 Qershor 2021

Share:

Share:

Share

Tweet

​Fillon seanca, pritet miratimi i rishikimit të... Deputetët e Kuvendit të Kosovës janë mbledhur të mërkurën për ta miratuar në lexim të dyt...

Kënga ‘Love Again’ e Dua Lipës ka arritur 20 milionë shikime në YouTube.

‘Love Again’ është pjesë e albumit Future Nostalgia, shkruan Demokracia.com.

E publikuar më 4 qershor, kënga për vetëm 9 ditë ka arritur të grumbullojë plot 20 milionë shikime duke i sjellur shumë sukses artistes me origjinë nga Kosova.

Këtij suksesi i’u ka gëzuar Dua, e cila përmes një postimi në Instagram ka falenderuar fansat për mbështetje.

“Love Again ka arritur 20 milionë shikime, falë juve të dashurit e mi. Faleminderit dhe faleminderit po ashtu që më keni bërë artisten e dytë më të dëgjuar në Spotify”, ka shkruar këngëtarja në përshkrim.

‘Love Again është një nga këngët më të pëlqyera të Dua Lipës /Demokracia.com/

Të gjitha