Lajme
“Dridhet” Greqia, mbushet me shqiptarë stadiumi në Athinë për ta pritur Edi Ramën
Demokracia
11:42 | 12 Maj 2024

Share:

Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndau sot pamje të stadiumit “Galatsi” vetëm pak minuta nga nisja e takimit në Athinë.

Kryeministri Rama mbërriti rreth orës 10:00 në Athinë, i shoqëruar nga bashkëshortja Linda Rama dhe anëtarë të kabinetit. Në fokus të takimeve do të jetë forcimi

Të ngjashme