ShowBiz
Diola Dosti “bëhet” poete, çka shkruan në foto nga pushimet luksoze me biznesmenin kosovar
Demokracia
15:30 | 21 Prill 2024

Share:

Pas dy muajsh lidhje, Diola Dosti dhe partneri i saj, biznesmeni nga Kosova, Erolld Belegu po shijojnë pushime në një ndër resortet më luksoze në Bali, në Bulgari Resort, ku çmimet për një natë arrijnë në më shumë se 1 mijë euro.

Me të mbërritur në destinacion, çifti ka ndarë mjaft foto e video.

“Të mbështjellë në një ambient shumëngjyrësh dhe në perëndim, ne jemi të humbur në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të rrethuar nga eleganca, megjithatë është e qeshura jonë ajo që mbush vërtet ajrin. Një mbrëmje perfekte ku koha ndalon. Momente luksoze”, shkruan Diola Dosti në fotot krah partnerit të saj.

Të ngjashme