Lajme
“Dinjitet”, deputetët e VV-së që votuan kundër projektkodit civil bëjnë selfie bashkë
Demokracia
13:56 | 08 Dhjetor 2022

Share:

Eman Rrahmani, Gramos Agusholli dhe Visar Korenica janë disa nga deputetët e Vetëvendosjes që kanë votuar kundër projektkodit civil, që u hodh në votim në mars.

Rrahmani pak më parë e ka publikuar një fotografi bashkë me Agushollin dhe Korenicën.

Sipër fotografisë ai ka shkruar “Dinjitet”.

Të ngjashme