COVID-19KosovaSot:258Të gjitha:230,395|Bota 557,809,123
ShowBiz
Dikur ‘senzacion’ i “Big Brother”, ja me çfarë po merret tani Bjordi Mezini
Demokracia
20:06 | 21 Maj 2022

Share:

Këtë javë për “Mirage” foli edhe ish pjesëmarrësi i “Big Brother” Bjordi Mezini.

Ai tregoi shumëçka nga jeta personale dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

E tash sa vite pas përfundimit të “BB”, Bjordi rrëfeu se me çka po merret dhe për planet e tij.

E për ta kuptuar këtë ndiqeni materialin e përgatitur nga Mirage.

Të ngjashme