COVID-19KosovaSot:331Të gjitha:284,013|Bota 589,655,224
Lajme
Deputeti i PDK-së “i bie” violinës derisa Mimoza Kusari mbante fjalim në Kuvend
Demokracia
12:53 | 04 Gusht 2022

Share:

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Ardian Kastrati, ka marrë vëmendje me një veprim që ka bërë gjatë seancës së sotme të Kuvendit.

Derisa Shefja e Grupit Parlamentar të Vetëvendosjes, Mimoza Kusari-Lila po fliste në foltore, Kastrati është parë duke bërë me gjeste sikur po i bie violinës.

I njëjti më pas i përshëndet kolegët dhe duket sikur niset për të dalë jashtë sallës./Express

Të ngjashme