ShowBiz
Dëgjojeni “Boom Boom” nga Ledri dhe Mozzik
Demokracia
14:09 | 25 Maj 2023

Share:

Ledri Vula dhe Mozzik kanë publikuar bashkëpunimin muzikor.

“Boom Boom” mban emrin kënga që solli në bashkëpunim të dy artistët.

Projekti muzikor është shkruar nga të dy artistët dhe është publikuar i shoqëruar me videoklip.

Kujtojmë që kjo këngë është pjesë e albumit të Ledri Vulës “1 goat për ty”, i cili u lansua mbrëmë në platformën digjitale Spotify. /Prive.al

Të ngjashme